icon-arrow icon-facebook icon-linkedin icon-mail icon-mail-company icon-phone icon-twitter icon-whatsapp icon-share icon-link icon-download icon-youtube icon-flickr icon-search icon-close icon-filter icon-round-close icon-vcard paper-plane icon-footprint icon-faq icon-maps Vimeo

Vraag of meld het ons!

Direct contact

Goede bereikbaarheid vinden wij belangrijk. Om te zorgen dat u direct wordt doorgeschakeld naar de juiste afdeling of uw contactpersoon, hebben wij een keuzemenu. Hieronder vindt u de telefoonnummers om eventueel rechtstreeks contact op te nemen met de juiste afdeling.

Storingen
Een storing of calamiteit melden? Neem contact op via +31 (0)88 18 66 261 of via het VWML Portal.

Algemene vragen
Heeft u een algemene vraag? Onze collega's helpen u graag verder.
088-1866266

Diensten

BPI
Paul Leurs | Hoofd Bouwplaatsinrichting
pleurs@materieeldienst.nl | +31650223652

Steiger- & Bekistingstechniek
Joost Elferink | Hoofd Steiger & Bekisting
jelferink@materieeldienst.nl |088-1866240 of +31 646821514

Verticaal Transport 
Henk Jan Emming | Hoofd Verticaal Transport
hemming@materieeldienst.nl | 088-1866220  of 06-50223661,  

Benjamin Vugteveen | werkvoorbereider,  
bvugteveen@materieeldienst.nl | 088-1866220  of 06-50223653

Horizontaal Transport
Dordrecht: 088-5333333
Rijssen: 088-1866201
Oosterhout: 088-1866205

Service & Onderhoud
Bjorn Scholten, Hoofd Service & Onderhoud
bscholten@materieeldienst.nl | 088-1866261 of +31 (0)88 18 66 261 

Mobiele Locaties
Ilona Bosmans | Teamleider Mobiele Locaties
ilona.bosmans@vsmaterieel.nl | +31 6 30031376

Bouwlogistiek
Sebastian Hegeman | Hoofd Bouwlogistiek
shegeman@bouwhub.nl | +316 12 00 03 63

VWML Portal

Heeft u een vraag over uw materieelaanvraag, materieelpakket of keuringen? Neem dan contact met ons op via de chatfunctie op:

Ga naar VWML Portal

Facturatie

Heeft u vragen over uw factuur? 
Jeroen Veldman | Financial Controller
jveldman@materieeldienst.nl | +31 (0)6 30 35 50 19

 

Digitale toepassingen

VLOW
Bien van Kimmenaede | Procemanager
bien.vankimmenaede@vsmaterieel.nl | +31 (0)6 13 47 86 21

Bouwpas
Serena van Verseveld | Business Analist
svverseveld@materieeldienst.nl | +31 (0)6 83 15 20 83

MachinistenApp
Sten Meurs | Business Analist
smeurs@materieeldienst.nl | +31 (0)6 83 01 60 31

VWML Portal
Jan van Putten | Product Owner
jvputten@materieeldienst.nl |+31 (0)6 22 12 76 60

Vragen, opmerkingen of klachten?

* Verplichte velden