icon-arrow icon-facebook icon-linkedin icon-mail icon-mail-company icon-phone icon-twitter icon-whatsapp icon-share icon-link icon-download icon-youtube icon-flickr icon-search icon-close icon-filter icon-round-close icon-vcard paper-plane icon-footprint icon-faq icon-maps Vimeo

Vraag of meld het ons!

Direct contact

Goede bereikbaarheid vinden wij belangrijk. Om te zorgen dat u direct wordt doorgeschakeld naar de juiste afdeling of uw contactpersoon, hebben wij een keuzemenu. Hieronder vindt u de telefoonnummers om eventueel rechtstreeks contact op te nemen met de juiste afdeling.

 

Diensten

Het is altijd prettig direct de juiste persoon aan de lijn te krijgen

Onze collega's helpen u graag verder. Zit het onderwerp er niet bij, belt u dan met het algemene nummer +31 (0)88-1866266

BPI
Paul Leurs | Hoofd Bouwplaatsinrichting | Laagspanningsverantwoordelijke VWML
pleurs@vwml.nl | +31 (0)6-50223652

Steiger- & Bekistingstechniek
Joost Elferink | Afdelingshoofd Steiger- & Bekistingstechniek 
jelferink@vwml.nl |+31 (0)88-1866240 of +31 (0)6-46821514

Verticaal Transport 
Henk Jan Emming | Hoofd afdeling Verticaal Transport 
hemming@vwml.nl | +31 (0)88-1866220  of +31 (0)6-50223661,  

Benjamin Vugteveen | werkvoorbereider,  
bvugteveen@vwml.nl | +31 (0)88-1866220  of +31 (0)6-50223653

Horizontaal Transport
Dordrecht: +31 (0)88-5333333
Rijssen: +31 (0)88-1866201
Oosterhout: +31 (0)88-1866205

Service & Onderhoud
Roman Siefert, Hoofd Service & Onderhoud
rsiefert@vwml.nl | +31 (0)88-1866261

Mobiele Locaties - VLOW
Ilona Bosmans | Projectleider mobiele locaties 
ilona.bosmans@vwml.nl | +31 (0)6-30031376

Bouwlogistiek
Sebastian Hegeman | Hoofd Bouwlogistiek
shegeman@bouwhub.nl | +31 (0)6-12000363

Storingen
Een storing of calamiteit melden? Neem contact op via +31 (0)88 18 66 261 of via het VWML Portal.

VWML Portal

Heeft u een vraag over uw materieelaanvraag, materieelpakket of keuringen? Neem dan contact met ons op via de chatfunctie op:

Ga naar VWML Portal

Facturatie

Heeft u vragen over uw factuur? 
Jeroen Veldman | Financial Controller
jveldman@vwml.nl | +31 (0)6 30 35 50 19

 

Digitale toepassingen

Bouwpas
Serena van Verseveld | Business Analist
svverseveld@vwml.nl | +31 (0)6 83 15 20 83

Mobiele Laadpalen, Duurzaamheid, MachinistenApp en verdere Business Development
Sten Meurs | Business Analist
smeurs@vwml.nl | +31 (0)6 83 01 60 31

VWML Portal
portal.materieeldienst.nl, portal@materieeldienst.nl of chat met ons.

 

 

Vragen, opmerkingen of klachten?

* Verplichte velden