icon-arrow icon-facebook icon-linkedin icon-mail icon-mail-company icon-phone icon-twitter icon-whatsapp icon-share icon-link icon-download icon-youtube icon-flickr icon-search icon-close icon-filter icon-round-close icon-vcard paper-plane icon-footprint icon-faq icon-maps Vimeo

Vraag of meld het ons!

Direct contact

Heeft u vragen of opmerkingen over VolkerWessels Materieel & Logistiek, stuurt u ons dan een mail. Wij administreren alle vragen en komen zo spoedig mogelijk met een antwoord.

Diensten

Het is altijd prettig direct de juiste persoon aan de lijn te krijgen
Onze collega's helpen u graag verder. Zit het onderwerp er niet bij, belt u dan met het algemene nummer +31 (0)88 186 62 66

BPI
Paul Leurs | Hoofd Bouwplaatsinrichting 
pleurs@vwml.nl | +31 (0)6 50 22 36 52

Steiger- & Bekistingstechniek
Joost Elferink | Afdelingshoofd Steiger- & Bekistingstechniek 
jelferink@vwml.nl |+31 (0)88 186 62 40 of +31 (0)6 46 82 15 14

Verticaal Transport 
Henk Jan Emming | Hoofd afdeling Verticaal Transport 
hemming@vwml.nl |+31 (0)6 50 22 36 61

Mobiele Locaties - VLOW
Ilona Bosmans | Projectleider Mobiele Locaties 
ilona.bosmans@vwml.nl | +31 (0)6 30 03 13 76

Bouwlogistiek
Sebastian Hegeman | Hoofd Bouwlogistiek
shegeman@bouwhub.nl | +31 (0)6 12 00 03 63

Horizontaal Transport
Dordrecht: +31 (0)88 533 33 33
Rijssen: +31 (0)88 186 62 01

Service & Onderhoud
Een storing of calamiteit melden? Neem contact op via +31 (0)88 186 62 61 of via het VWML Portal.

VWML Portal

Heeft u een vraag over uw materieelaanvraag, materieelpakket of keuringen? Neem dan contact met ons op via de chatfunctie op:

portal.materieeldienst.nl

Facturatie

Heeft u vragen over uw factuur? 
Jeroen Veldman | Financial Controller
jveldman@vwml.nl | +31 (0)6 30 35 50 19

Digitale toepassingen

Bouwpas
Serena van Verseveld | Business Analist
svverseveld@vwml.nl | +31 (0)6 83 15 20 83

Mobiele Laadpalen, Duurzaamheid, MachinistenApp en verdere Business Development
Sten Meurs | Business Analist
smeurs@vwml.nl | +31 (0)6 83 01 60 31

VWML Portal
www.portal.materieeldienst.nlportal@materieeldienst.nl of chat met ons.

 

 

Overige vragen of opmerkingen?

Heeft u vragen of opmerkingen? Vul dan onderstaand formulier in en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

Vragen, opmerkingen of klachten?

* Verplichte velden